user-icon
Position
tehran
Company
safarbato
Bio

تفلیس سنترال  Tbilisi Central

مرکز خرید تفلیس سنترال یکی از بهترین هاست و دارای فروشگاه های متنوع و متعددی در تور گرجستان سفر باتو است . این مجموعه در ایستگاه اسکوئر قرار دارد و همواره مورد توجه قرار دارد و مانند سایر مراکز خرید شهر تفلیس از لحاظ تنوع محصولات ، و امکانات رفاهی و تفریحی در سطح بالایی قرار دارد .  مرکز خرید تفلیس سنترال حدودا چهار کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد اما با دیدن امکانات موجود در آن خواهید دید که ارزش طی کردن این مسافت را داشته است .

حمام رومی ها   Roman Baths

به گزارش سفر باتو ، حمام های رومی از جمله آثار تاریخی ارزشمند در این شهر است که قدمت آن به حدود هزار سال پیش باز می گردد. از این منطقه بعنوان یک موزه دیدن می شود که با بازدید از با تاریخ و فرهنگ غنی این سرزمین بیشتر آشنا خواهید شد . 

ساحل کنییالتی Konyaaltı

در ابتدا به سراغ سواحل زیبا و شگفت انگیز شهر آنتالیا در تور آنتالیا می رویم و برخی از معروف ترین آنها را به شما معرفی می کنیم . در ادامه باید افزود برخی از این سواحل دارای چشم اندازی بی نهایت زیباست و دلیل اصلی بسیاری از سفر ها را به این شهر توجیه می کند .

ساحل کنییالتی یکی از معروف ترین سواحل شهر آنتالیاست که معمولا در تمام فصول گرم سال مملو از گردشگر است . ساحل کنییالتی در میان کوه های بیدگلرالی و صخره ها قرار گرفته و چشم اندازی بی نهایت زیبا را روبرویتان قرار می دهد . این سواحل توسط یک مسیر شنی و زیبا به میان جنگل های سرسبز می رود و همین مسیر جنگل را به دریای مدیترانه متصل می کند . در این ساحل امکانات مختلفی فراهم شده که از میان آنها میتوان به وجود پلاژهای منحصر بفرد ، کافه و رستوران های ساحلی متنوع اشاره نمود .

Interests
None yet.