user-icon
Bio

مرکز خرید مروارید

بازار مروارید دارای فضایی زیبا و تماشایی است که برای طراحی آن از برخی اماکن باستانی ایران الهام گرفته شده است . بازار مروارید  یکی از قدیمی ترین مراکز خرید این جزیره است و از هشت بازارچه مجزا تشکیل شده که نام آن ها برگرفته از آثار باستانی ایران است و به ترتیب عبارتند از بازارچه آپادانا ، پرسپولیس ، پاسارگاد ، پارس ، تیسفون ، آریا ، ایران ، و بیستون .

هر یک از این بازارچه ها دارای معماری مجزا و متفاوتی است و به فروش محصول خاصی اختصاص یافته است .

مرکز خرید  مریم

بازار مریم آفر تور کیش یک مرکز خرید زیبا و نسبتا بزرگ است که در فضای باز دایر شده و انواع پوشاک ، کیف و کفش ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، مواد غذایی با قیمت هایی مناسب عرضه می کند . این بازار یکی از بازار های قدیمی این جزیره است که اجناس عرضه شده در آن دارای قیمت ها و کیفیتی مناسب است . 

بازار پردیس 1

به گزارش سفر باتو ، بازار پردیس نیز از آن دسته مراکز خرید قدیمی و بسیار محبوب است که تنوع کالاهای عرضه شده در آن دارای کیفیت و تنوع بالایی است و برخی از نمایندگی های برندهای محبوب را در آن خواهید یافت . این مجموعه دارای دو طبقه و دویست واحد صنفی است و هر آنچه را از یک مجموعه بی نظیر انتظارتان دارید ، بر آورده می کند . از انواع مختلف پوشاک زنانه و مردانه گرفته تا انواع مواد خوراکی نظیر شکلات و قهوه ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، همچنین لوازم الکترونیکی و ... در آن دیده می شود .

 این مرکز خرید در تور کیش همچنین دارای امکانات رفاهی مختلف نظیر رستوران ، چایخانه ، کافی‌شاپ ، آژانس‌های مسافرتی ، چندین بانک و کافی‌نت است .

 بازار پردیس ۲

این مرکز خرید اگرچه کوچکتر از مرکز خرید پردیس یک است اما همچنان دارای فروشگاههای متنوع و امکانات رفاهی متنوع است . در این مجموعه انواع پوشاک زنانه و مردانه ، کیف و کفش و چمدان ، لوازم دکوری منزل ، لوازم ورزشی و مواد خوراکی و ... را خواهید یافت .

Interests
None yet.